Vitajte v našej malej macramé online dielničke Great Home Made, kde sa s láskou každý deň snažíme tvoriť originálne
hand-made macramé peknosti pre Vás a pre váš domov. Vyrobené ručne, s láskou a veľkým ohľadom na kvalitu.
Macramé tvorivosti predstavujú harmonický celok v spojení kombinácie prvkov prírody, dávky bohémskej domácnosti a kreatívnej individuality. 

Našou úlohou je nielen predstaviť Vám náš macramé svet, ale rovnako tak Vás inšpirovať k objaveniu kreatívneho a tvorivého macramé ducha.

A my sme na to dvaja! Ja si po dňoch, večeroch a nociach vypletám, fotím a snažím sa, aby Vaše peknosti boli dokonalé. Mojou prácou je každý jeden macramé kúsok z našej dielne navrhnúť a zrealizovať, a to s ohľadom na najvyššiu kvalitu od jeho príprav až po finálne realizácie. Pri svojej práci dbám, aby každý výrobok spĺňal všetky Vaše očakávania a predpoklady. Úzlikujem denne, a s veľkou láskou pre Vás.

Popritom však nie som sama a moja drahá polovička zatiaľ pripravuje dizajn, grafiky, nastavuje web a stará sa o všetko to ostatné – a že je toho naozaj dosť,
veď ale to už asi viete.

A aby toho nebolo predsa len málo, máme pre Vás NOVINKU!
Na našom webe si už budete môcť zakúpiť aj všetky komponenty potrebné k tvorbe macramé tvorivostí pod jednou online strechou. 
Výsledné macramé peknosti sa totižto skladajú z množstva malých, ale potrebných prvkov. No, a  u nás ich nájdete všetky.

Ďakujeme, že ste tu s nami a že ste našou súčasťou. Bez Vás by sme ani my existovať predsa nemohli.